Ο Α.Π.Σ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ανακοινώνει ότι για την οικονομική του ενίσχυση, προσφέρει τη δυνατότητα προβολής-διαφήμισης των επιχειρήσεων της περιοχής μας και όχι μόνο στο blog η στο ημερολόγιο του 2017 . Το κόστος της καταχώρισης είναι 30€ ευρώ για ένα χρόνο

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2011

2 ΣΤΑ 2 ...ΠΑΛΙ ΝΙΚΕΣ !!!!

Νίκες …συνέχεια!!
Μονότονο για μια ακόμα φορά το πρωινό για τα junior της Ακαδημίας όπου με αντίπαλο την ομάδα του φιλύρου κέρδισαν 10 -0 (τα λόγια είναι περιττά ΟΤΑΝ μιλούν οι αριθμοί)στο τουρνουά του Πρωτέα σε αντίθεση με τα prejunior του Χρήστου Μπόλη που μοίρασαν σασπένς και συγκινήσεις μέχρι το τελευταίο λεπτό με αντίπαλο τον Κεραυνό Ωραιοκάστρου. Δυο γρήγορα γκολ των αντιπάλων μας έφεραν πίσω στο σκορ αλλά τα παιδιά βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα ακριβώς στο 45΄ λεπτό να φέρουν το ματς στο 2-2 . Με το ξεκίνημα του ημιχρόνου και πάλι οι αντίπαλοι παίρνουν προβάδισμα στο σκορ με 3-2 και είναι το χρονικό σημείο όπου το σύνολο του κ.Μπόλη κάνει την ανατροπή μπαίνοντας σοβαρά και πειθαρχημένα για το τελευταίο 20λεπτο και με τρία γκολ κάνει τη διαφορά 5-3 υπέρ τους και όλους όσους παρακολουθούσαν να χειροκροτούν νικητές και ηττημένους. Πλούσιο Φώτο ρεπορτάζ στην σελίδα μας στο facebook